129 TL Üzeri Alışverişlerinize Kargo Bedava
+90 (216) 380 1 380

  • %36

Paranit Baş Bitleri Sirkeleri İçin Sprey 100 ML

Daha Fazla Fotoğraf

  • Paranit Baş Bitleri Sirkeleri İçin Sprey 100 ML

Paranit Baş Bitleri Sirkeleri İçin Sprey 100 ML

Ürünü içinde sipariş verirseniz
Siparişiniz 21 Mart 2018 Çarşamba tarihinde kargoya teslim edilecektir.

Satış Fiyatı : ₺49,90

Özel Fiyat ₺32,00

SKT: 31.01.2019


Paranit Baş Bitleri Sirkeleri İçin Sprey 100 ML

Detaylar

Paranit Baş Bitleri Sirkeleri İçin Sprey 100 ML

Paranit kaç yaşından itibaren kullanılabilir?

Paranit Şampuan 2 yaş ve üzeri çocuklarda kullanım için uygundur. Paranit Sprey ve Paranit Sensitive Losyon 6 aylıktan itibaren kullanılabilir.

Paranit ile böcek ilacı içeren ürünler arasındaki fark nedir?

Böcek ilacı içeren ürünlerin aksine, Paranit ürünlerinin hiçbirinde böcek ilacı bulunmaz ve ürünler sadece fiziksel yolla etki ederler. Bu nedenle bitler Paranit ürünleri içeriklerine karşı direnç geliştiremezler.

İlk Paranit tedavisinden sonra yeni saç biti bulursam ne olur?

Paranit tedavileri, saç biti ve sirkesinden kurtulmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Şiddetli bir bitlenme durumunda bazı yumurtalar tedavi uygulamanızdan sonra da çatlayabilir, o nedenle saçınızda larvalar ya da yavru bitler bulabilirsiniz. Kaygılanmanızı gerektiren bir durum yoktur çünkü bu larvalar ancak 10 gün sonra erişkin olabilir. Bu süreden önce kanla beslenirler ancak hala üreme yetenekleri yoktur. Saçınıza ikinci bir tedavi uygulayın, böylece tüm saç biti ve sirkeler yok olacaktır. Bir diğer seçenek ise saçınızın yeniden bitlenmiş olmasıdır. Eğer bulduğunuz saç biti 2 mm’den büyük ise muhtemelen yeniden bitlenmişsinizdir, çünkü larvalar erişkin saç bitinden daha küçüktür. Bu bitler dişi ise saçınıza yeniden yumurta bırakmış olabilirler. Bu durumda saçınızı tekrar Paranit ile tedavi etmeye başlamanız gereklidir.

Paranit ürünlerinin olası yan etkileri var mıdır?

Paranit ürünlerinde kimyasal içerikler bulunmaz. Sınırlı olmakla beraber olası yan etkiler görülebilir: göz çevresinde kaşıntı ve iritasyon, saç derisinde pullanma, temas iritasyonu ve saç derisinde, kulaklarda veya ensede kızarıklık. Genel bir önlem olarak, hamile ve/veya emziren kadınların kullanmadan önce eczacıya veya doktora danışmalarını tavsiye ederiz.

Saç bitinden kurtulmak için kaç tedavi gereklidir?

Tedavi uygulama sayısı, seçtiğiniz tedavi tipine bağlıdır. Paranit Sprey ile bir defa uygulanan 15 dakikalık tedavi kürü (saç tarama dahil), saç bitinden etkin bir şekilde kurtulmak için çoğu vakada yeterli olacaktır. Bit tedavisi uyguladığınız çocuğunuzun saçlarını ilk uygulamadan yedi gün sonra tekrar kontrol etmenizi ve gerekirse (yaşayan bite rastlamanız halinde) tekrar etmenizi tavsiye ederiz. Paranit Şampuan ile 10 dakikalık iki uygulama yapılması tavsiye edilir. Tüm bit ve sirkelerin saçtan temizlendiğinden emin olmak için saçı iyice tarayın. Paranit Sensitive Losyon ile tedavi sadece tek bir (gece boyu süren) uygulama gerektirir. Hangi tip Paranit tedavisini seçmiş olursanız olun, daima yeterli miktarda ürün kullanın. Bu, başarılı bir tedavi için son derece önemlidir.

Paranit nasıl etki eder?

Tüm Paranit tedavileri, çift etkili formülü ile hem saç bitine hem de sirkeye karşı fiziksel olarak etki eder. Paranit Sprey ve Paranit Şampuan, saç bitlerini ve sirkeleri boğar ve susuz bırakarak kurutur; Paranit Sensitive Losyon ise bit ve sirkenin solunum borusuna yapışır ve nefes almalarını engelleyerek boğulmalarını sağlar. Ayrıca sirkelerin kalbine nüfuz ederek gelişimlerini engeller.

Ürünü gerekenden kısa veya uzun süre uygularsam ne olur?

Uygulamanın süresi saç biti tedaviniz için kritik öneme sahip olduğundan, daha kısa süren bir tedavi uygulaması (Paranit Sprey için < 15 dakika, Paranit Şampuan için < 10 dakika, Paranit Sensitive Losyon için < 8 saat) tavsiye edilmez. Lütfen maksimum etki elde etmek için gerekli olan sürelere uyun. Daha uzun süren bir tedavi uygulaması (Paranit Sprey için > 15 dakika, Paranit Şampuan için > 10 dakika, Paranit Sensitive Losyon için > 8 saat) sorun teşkil etmez ancak uygulamanın başarısı için zorunlu değildir. Paranit ürünleri kimyasal maddeler içermez ve bu nedenle de zararlı değildir.

Ek Bilgi

Marka Paranit
Üretim Yeri Almanya
Ağırlık / Hacim 100
Birim ML
Son Kullanma Tarihi 31 Oca 2019

Yorumlarınızı ekleyin

Yorumladığınız ürün : Paranit Baş Bitleri Sirkeleri İçin Sprey 100 ML

Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *

  1 Yıldız 2 Yıldız 3 Yıldız 4 Yıldız 5 Yıldız
Fiyat
Hizmet
Kalite

* Gerekli Alanlar

Kampanyaları Kaçırmayın

Avantajlı webzanem.com kampanyalarından haberim olsun istiyorum.