129 TL Üzeri Alışverişlerinize Kargo Bedava
+90 (216) 380 1 380
Hedefimiz, güler yüzle sizi tekrar aramızda görmek ...

Stok Durumu

Firmamız stoklarına dayalı bir sanal mağazacılık hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte bazı ürünler stoklarımızda bulunmamaktadır. Vermiş olduğunuz siparişlerde nadiren de olsa ürünün stoklarımızda olmaması veya tedarikçi firmanın stoklarında bulunmaması durumunda web sitemizde kaydetmiş olduğunuz irtibat telefonlarınızdan veya e-posta adresinizden size ulaşılacak bilgi verilecektir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız çok önemlidir. Özellikle sistemimizde kayıtlı bulunan iletişim bilgilerinizin doğu olduğundan emin olunuz.

Webzanem.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Webzanem.com sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 24-72 saat içerisinde yansımaktadır.

Teslimat Süresi

Webzanem.com sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliği bizim için ön plandadır. Kredi kartı ile ödeme yapıldığı durumlarda fatura/ödeme kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca gerekli görüldüğünde alt sınır gözetmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilmektedir. Kontroller sonrasında siparişinizin onaylandığına dair bir bilgi e-postası size ulaştırılmaktadır. Bu onaylardan sonra siparişiniz teslimat aşamasına gelmektedir. Tüm bu çabanın içinde siz değerli müşterilerimizin kredi kartlarının kötü niyetli 3. kişilerce kullanılmasının önlenmesi yatmaktadır. Bu nedenle ürünlerin kargoya tesliminde bir günlük gecikme olabilmektedir. Ürünleriniz kargoya teslim edildiğinde bulunduğunuz konuma bağlı olarak en erken 3, en geç 10 iş günü içinde elinize ulaştırılmaktadır. 10 günlük süre azami olup uygulamada genelde 4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz Kargo firmaları Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise "Mobil Bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ( Köy , Mezra, Askeri Birlikler vb.) ürün teslimatı yapılamamaktadır yada ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

Hafta Sonu Siparişleri

Cumartesi günü öğle saat 11.00'dan önce verilen siparişler, Pazartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cumartesi günü saat 11.00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürün Renk & Aksesuar Seçenekleri

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir.

Adres

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş İptali

Herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir mazeret beyan etmeniz gerekmez. İptal işleminin yapılabilmesi için ürünlerin kargoya verilmemiş olması gerekir. Kargoya teslim edilmiş ürünlerde ancak iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İptal işlemi için;

1-Hafta içi günlerde saat 14:00'dan önce verilen siparişlerde aynı gün saat 14:00'a kadar. 2-Hafta içi günlerde saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün saat 12:00'a kadar. 3-Hafta sonu ve tatil günlerde verilen siparişlerde tatili takip eden ilk mesai gününde saat 12:00'a kadar tarafımıza mail veya telefon yoluyla ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sipariş Hataları

Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra fark edilen hasarlı ürünlerde 2 saat içerisinde tarafımızca bildirmeniz durumunda gereken yapılacaktır.

İade Şartları

Sitemizde satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

İade Süresi Kaç Gün?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde neden belirtmeden iade edebilirsiniz.

İade Şartları Nelerdir?

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. • Ürünün faturası, • İade formu (fatura arkasındaki bölüm doldurularak imzalanmalıdır) • 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade Ettikten Sonraki Süreç Nasıl İşler?

Alıcının iptal / iade talebi değerlendirme sonucunda şartları sağlıyorsa, ürün değişimi, başka bir ürünle takas veya tamamen para iadesi şeklinde Alıcı tercihine göre yerine getirilerek işlem sonlandırılacaktır.

Para iadesi iptal-iade işlemi sonuçlandıktan sonraki 7 iş günü içinde gerçekleştirilir. Kredi kartı tek çekim iadeleri iade işleminden sonraki 24-72 saat arasında hesaplara yansımaktadır. Kredi kartı taksitle alışverişlerdeki iadeler her ay ekstrenize taksit sayısı süresince banka tarafından yansıtılmaktadır. Tek çekim ve taksitli iade süreçleri tamamen işlem yapılan banka tarafından yerine getirilmekte olup webzanem.com un herhangi bir müdahalesi söz konusu değildir.
Kampanyaları Kaçırmayın

Avantajlı webzanem.com kampanyalarından haberim olsun istiyorum.